Külkedisi Sindirella Resimleri

sindirella
Sindirella Resimleri

sindirella balo

Sindirella Baloya gidiyor.. Sindirella’nın balo hazırlığında çektirdiği resim.

külkedisi sindirella ve peri

Külkedisi ve Peri Annesi

sindirella ve prens

Külkedisi Sindirella ve Yakışıklı Prens

külkedisi sindirella

Külkedisi Sindirella evde temizlik yapıyor..

sindirella ormanda
Sindirella Doğa resmi. Külkedisi Sindirella’nın Ormanda doğa manzarasında çektirdiği resim.

Sindirella Hakkında Kısa Bilgi

Bu masalda, Sindirella iyi kalpli bir genç kızdır ve kötü bir üvey annenin ve üvey kızkardeşlerin kötü muamelesine maruz kalır. Ancak bir peri ya da sihirli bir varlık sayesinde bir baloya katılma şansı elde eder.

Peri ya da sihirli varlık, Sindirella’ya baloya gitmesi için yardım eder ve ona muhteşem bir kıyafet giydirir. Sindirella, prensle dans ederken birbirlerine aşık olurlar. Ancak gece yarısı geldiğinde, perinin verdiği süre dolmak üzere olduğu için Sindirella aceleyle balodan kaçar ve bir ayakkabısını kaybeder.

Prens, Sindirella’nın kim olduğunu bulmak için kaybolan ayakkabıyı kullanır. Ayakkabıyı giyebilen tek kişiyle evlenmeye karar verir. Sindirella’nın ayakkabısı ona uyar ve prens, onun gerçek aşkı olduğunu anlar. Bu sayede, Sindirella zorlu yaşam koşullarından kurtulup prensle mutlu bir hayat sürer.

Sindirella’nın hikayesi, umut, dayanışma, sabır, iyilik ve içsel gücün önemli olduğunu vurgular. Zorluklara rağmen umudu kaybetmemek, kendine olan inancı korumak ve iyilikle hareket etmenin ödüllendirileceği mesajını verir. Sindirella’nın masalı, birçok farklı kültürde ve versiyonda yeniden anlatılmış ve genellikle temel mesajlar değişmeden korunmuştur.

One Comment

  1. aslı
    sindirella resimleri çok güzelmiş
    Reply 29 Ocak 2016 at 08:12

Leave a comment